KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7763576
nr 776 3576
Akvarell
Signerad Signe S, Kvinnoporträtt, ramens innermått: 31x23
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 september 2012
kl 18:02:58
10/9 17:14:20